18 Nisan Günün Maçları

günün maçları

18 Nisan tarihinde oynanacak olan maçlardan iki tanesini değerlendirmeye alarak; bu aşamada sizlerin İddia kuponu oluşturmasına dair gerekli tavsiyeleri vererek; bu noktada İddia kuponlarında yer almalarına yönelik fikirler ile karşınızda bulunuyoruz. Bugünkü maçlar da aynı şekilde sizlere yardımcı olma aşamasında fayda sağlayacak ve kafanızda fikir oluşmanıza yönelik fikirler verecektir.

İlk olarak Metz ile Paris Saint Germain arasında oynanacak olan futbol müsabakasını ele alalım. Maça mutlak favori olarak çıkan ve Fransa liginin en büyük şampiyon adayı olan Paris Saint Germain; bu maçtan da eli boş dönmeyecek ve üç puanla müsabakayı sonlandıracaktır. Bunun dışında da Paris Saint Germain ekibi handikaplı bir biçimde maçı kazanacağına dair tercihe de İddia kuponlarında yer verebilirsiniz. Bunun dışında müsabakada karşılıklı gol yok ve 2.5 gol üst seçenekleri de değerlendirilmelidir.

Yeni Malatyaspor ile Eskişehir spor arasında oynanacak olan müsabakayı ise ev sahibinin kazanacağına dair tahmin etmekle beraber; ev sahibi takımın bu maçtan handikapla döneceğine yönelik bir tahminde de bulunmamız mümkün olacaktır. Bunun dışında da karşılıklı gol var gibi bir seçeneği de değerlendirebileceğiniz Yeni Malatyaspor ile Eskişehirspor müsabakasında 2.5 gol üst seçeneği de tercih edilen diğer bir tahmin olarak ön planda yer etmektedir. İddia severlerin bu maçlar akabinde kuponlarını oluşturarak; bu tercihler ile kazanç sağlaması kolay hale gelecektir.

5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote
Bahisin Püf Noktaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir