19 Nisan Günün Maçları

günün

19 Nisan tarihinde oynanacak olan maçlar arasında en fazla ilgi gören müsabakalar Şampiyonlar Ligi’nde yer alan takımların arasında geçecek olan mücadeleler olacaktır. Bu müsabakalar yoğun ilgi görecek ve İddia takipçilerinin de fazlasıyla dikkatini çekecek bir durum olarak değerlendirilecektir. İki adet Şampiyonlar Ligi maçı bugün itibarıyla oynanacak ve turu geçen taraflar da belirlenecektir.

İlk olarak Monaco ile Borussia Dortmund maçı hakkında gerekli yorumları yapalım. Bu maçın sonucunda fazla golle karşılaşmayacak olan izleyici kitlesi; maçın sonucunun ev sahibi Monaco lehine sonuçlanacağını görebilecektir. Ayrıca bu maç sonuçlandığında 2.5 gol alt seçeneğini oynayan kişilerin de memnun kalacağını söyleyebilmek mümkün olacaktır. Aynı zamanda da her iki takımın da gol bulacağını tahmin ederek; karşılıklı gol var seçeneğini değerlendirmeye alabileceklerini de belirtebiliriz.

Barcelona ile Juventus arasında oynanacak olan maçı ise tahmin etmek pek fazla zor olmasa gerek. Kendi evinde rakip takımlara kök söktüren bir havaya bürünen Barcelona; bu müsabakada da galibiyetle tanışacak olan taraf olmaya fazlasıyla yakındır. Aynı zamanda bol gollü bir müsabaka olacak olan Barcelona Juventus futbol mücadelesi karşılıklı gol var seçeneğinin uygun olacağı bir biçimde sonuçlanacaktır. Bunun dışında da 2.5 gol üst seçeneğini tercih eden kişileri de memnun edecektir. Bu sebeplerden dolayı da bu maçı İddia kuponlarınıza gönül rahatlığı ile dahil edebilirsiniz.

5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote
Bahisin Püf Noktaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir