20 Nisan Maçları

en değişik maç

20 Nisan’ın dahil olduğu hafta futbol müsabakaları açısından oldukça yoğun bir dönem olarak görülüyor. Öncesinde şampiyonlar Ligi ve ertesinde de Avrupa Ligi maçlarının oynanması bu hafta içinde İddia severleri sevindiren bir gelişme olarak değerlendiriliyor. Bu hafta içinde oynanacak olan iki Avrupa Ligi maçını değerlendirerek; bu maçlar hakkında fikir sahibi olmanız konusunda destek sağlıyoruz.

İlk başta Beşiktaş ile Lyon arasında oynanacak olan müsabakayı değerlendirecek olursak; ev sahibi olan Beşiktaş’ın favori takım olarak görüldüğünü söyleyebiliriz. İlk yarıda da beklentileriniz beraberlik üzerine olmalı ve bu maçın gol sayısı bakımından da pek fazla verimli geçmeyeceğini söyleyebiliriz. Bu yüzden karşılıklı gol yok seçeneği ile 2.5 gol alt seçeneğini değerlendirdiğiniz takdirde önemli sonuçlarla karşı karşıya kalabilmeniz de mümkün olacaktır.

Manchester United ile Anderlecht arasında oynanacak olan müsabakada da İngiliz ekibinin ev sahibi olma avantajını kullanacak olması sebebiyle bu maçta etkin taraf olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda da kadro yapısı bakımından da Belçika ekibine karşı üstünlük kurduğu bu maçın kendi lehine sonuçlanacağını söyleyebiliriz. Aynı zamanda da sürpriz oynamak isteyen kişiler; handikaplı Manchester United galibiyetine kuponlarında yer verebilirler. Gol sayısına yönelik tercih yapacaklar ise karşılıklı gol yok ve 1.5 gol üst seçenekleri dahilinde de İddia kuponlarını meydana getirerek; istedikleri sonuçlara ulaşacak ve bu anlamda da kendilerine fayda sağlayacak duruma erişeceklerdir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Bahisin Püf Noktaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir