22 Nisan Günün Maçları

günün maçları 2017

22 Nisan tarihinde oynanacağı fikstürde belirlenen maçlar İddia bültenlerinde yer almış ve bu anlamda da gerekli oranlamalar yapılarak; İddia severlere yönelik çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Buna göre de ilgi çeken maçlar meydana çıkmış ve İddia kuponlarındaki yerini almıştır. Yoğun ilgi görerek İddia kuponlarında yer almayı başaran iki maç hakkındaki yorumlarımızı sizlerle paylaşacağız.

İlk olarak Espanyol ile Athletico Madrid arasında oynanacak olan müsabakayı değerlendirmeye alıyoruz. İspanya liginde oynanan bu karşılaşmada favori taraf Athletico Madrid olarak görülmekte ve herhangi bir puan kaybıyla karşı karşıya kaldığı takdirde şampiyonluk yarışından kopacağı için bu maçı kazanmak için sahada olacağını belirtmeliyiz. Aynı zamanda 2.5 gol alt seçeneğinin de uygun olduğu bu müsabakayı kesin olarak deplasman takımı kazanacaktır.

Portekiz liginin beklenen müsabakalarından bir tanesi olan Sporting Lisbon ile Benfica arasında oynanacak olan müsabakada ise tahminler ev sahibi konumunda yer alan Sporting Lisbon lehine ilerlemekte ve Lizbon ekibinin bu maçta daha fazla ön planda olacağını söyleyebiliriz. Arkasına alacağı taraftar desteği dahilinde kazanmaya daha yakın taraf olması kesin gibi görünen Sporting Lisbon ekibinin; maçı kendi lehine sonuçlandıracak bir futbol sergilemesi de bekleniyor. Aynı zamanda Sporting Lisbon ile Benfica arasında oynanacak olan maç hakkında karşılıklı gol var ve 2.5 gol üst gibi seçenekleri de gündeminize alarak İddia kuponlarınızda yer verebilirsiniz.

5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote
Bahisin Püf Noktaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir