Günün En Çok Oynanan Maçları – 28 Nisan Cuma

en çok oynanan maçlar

Yıllardır birçok kişinin oynadığı iddaa şans oyunu, internette de oynanabilmesi ile birlikte daha da ilgi görmeye başladı. Bununla birlikte iddaa oynayan kişi sayısında ciddi artışların meydana geldiği ülkemizde, kişiler iddaa da daha çok kazanabilmek adına, farklı istatistik sitelerinden veya iddaa yorum sitelerinden yararlanmakta. Durum böyle olunca da her geçen gün, iddaa oynayanlara hitaben farklı siteler açılmaktadır.

İddaa oynayanlara yardımcı olmak için açılan bu sitelerin çoğalması birçok yönden faydalar içerse de, birçok sitenin kalitesiz paylaşımlarda bulunduğu düşünülürse, gerçekten iddaa severlerin yararlanabileceği kaliteli siteleri bulmakta zorlaşmıştır. İşte bu yüzden her siteden yararlanmak yerine, kaliteli siteleri bulup o sitelerden yararlanmak en mantıklısı olacaktır.

En Çok Oynanan Maçlar

Maç Oran En Çok Oynanan Tahmin
21:45 ATALANTA - JUVENTUS 1,90 MS 2
21:45 ANGERS - LYON 1,50 ÜST 2,5
20:00 GAZİANTEPSPOR - KARABÜKSPOR 1,90 MS 1

28 Nisan Cuma günün en çok oynan maçlarını açıkladık. Eğer bir sistem mantığında oynuyorsanız, sisteminize bağlı kalmanız gerekmektedir. Birçok iddaa oynayan kişinin sorunu bu aşamada ortaya çıkar. Daha fazla kazanmak için tek kuponda tüm parayı tek maça basar ve bu da kişinin tüm sisteminin sona ermesine neden olur. Bu yüzden iddaa oynarken sabırlı olunması ve sisteme bağlı kalınması oldukça önemlidir.

Günün En Çok Oynanan Maçlarını Oynayarak Şansınızı Arttırın

İddaa da günün en çok oynanan maçlarını bulup oynamak sizin iddaa kuponunuzun kazanma oranını da yükseltmektedir. Yasal iddaa sitelerinden en çok oynanan kuponları takip edebilir ve kuponunuzda bu maçlara yer verebilirsiniz. Çünkü günün en çok oynanan maçları çoğunlukla banko maçlardan oluşur. Bu maçların tutma oranları yüksektir; ama banko olduklarından dolayı da oranları düşüktür.

Günün En Çok Oynanan Maçlarını Mantıklı Şekilde Oynama

Günün en çok oynanan maçlarının oranlarının düşük olduğundan bahsetmiştik. İşte bu aşamada en mantıklı bir şekilde küçük oranlar ile kuponlar oluşturarak sizi tatmin edecek paralar kazanabilmeniz mümkün. Bunun için önce günün en çok oynanan maçlarından size göre banko maçları seçiyoruz. Daha sonra 3 veya 4 adet bu maçlardan seçip kupon oluşturuyoruz. Bu şekilde oranlar zaten 2.00 civarına ulaşacaktır ve elinizde ki parayı 2 ye katlama şansına sahip olacaksınız. Bunu daha sistematik bir şekilde de oynamanız mümkündür. Bunun için kazandığınız parayı veya ilk yatıracağınız parayı ikiye bölebilirsiniz. Bu şekilde riski oldukça azaltabileceğiniz gibi, sistemli bir şekilde oynadığınız için zarara girme ihtimaliniz de oldukça düşük olacaktır. Elde olan parayı miktara göre 2’den fazla kuponlara da bölebilirsiniz.

5.00 avg. rating (100% score) - 2 votes
Bahisin Püf Noktaları

13 thoughts on “Günün En Çok Oynanan Maçları – 28 Nisan Cuma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir