Günün Maçları Hangi Kanalda? 28 Nisan 2017 Cuma

bugünkü maçlar hangi kanalda

Futbol maçları denince akla ilk olarak Digitürk ve D-Smart gibi özel yayın yapan kanallar gelmektedir. Maç heyecanını birebir izlemek isteyen koyu taraftarların bir çoğu sadece maç heyecanını bire bir yaşamak adına bu özel kanallardan birisine sahip olmak isterler.

İnsanların birçoğu koyu taraftarlar olmasından dolayı evlerinde o günkü maçı naklen izleme imkânı yok ise eğer çevrelerinde bulunan en yakın D-Smart, Digitürk sahibi olan kahvehanelerde ya da taraftarların birlikte olmak maksadında yapmış oldukları toplantı salonu tarzındaki lokallerde bu heyecanı en güzel şekilde yaşamak isterler. Dünya kupası maçları olduğu zamanlar ise birçok yerel kanalda bu heyecanı yaşayamayız. Bundan dolayı da internet sitelerinde bazı kanallar ile bu heyecanı yaşamak isteriz.

Yerel kanallarda genel anlamda birçok maçı izlememiz mümkündür. Ama insanlar her maçı canlı canlı izlemek istediklerinde ise bu durum biraz daha özel kanallara yönlendirme yapmaktadır. Özel kanallarda naklen yayın yapılmasından dolayı koyu taraftarlar her dakikanın heyecanını futbolcular ile aynı anda, yani doyasıya yaşamak isterler. İşte bu yüzden de canlı maç yayınını veren yayın kanallarına sahip olması zorunlu bir durumdur.

günün maçları tv
Günün maçları tv ekranlarında olacak.

Günün Maçları Hangi Kanalda?

Maç Kanal Saat
Futbol MERSİN İDMANYURDU - ESKİŞEHİRSPOR TRT AVAZ 18:00
Futbol SAMSUNSPOR - ÜMRANİYESPOR TRT TÜRK 18:00
Futbol SEVILLA - CELTA TRT 3 SPOR 18:30

28 Nisan 2017 Cuma günün maçları TV ekranı yukarıda yer almaktadır. Şampiyonluk maçları olsun, dünya kupası maçları olsun akla gelen her tür maçta heyecanı doruklarda yaşamak isteyenlere hitap eden bu kanallar ile futbolun tadına varmayı başarabilirler. İnsanların birçoğunda neredeyse hastalık derecesine gelmiş olan taraftarlık duygusu için en özel anlarda kaliteyi ve heyecanı bir arada yaşatabilecek yerel kanallar ya da özel kanallar ile bu zevki yaşamak isterler. İnternet siteleri üzerinden ise illegal olarak yapılan yayınlarda bulunmaktadır. Bu illegal yayınları izleyerek de taraftarlar, maç heyecanına varabilmek isterler. İnternet üzerinden yine aynı şekilde naklen yapılan bu yayınlar sayesinde de maçın heyecanını yaşama imkânı bulurlar.

Teknolojinin bu faydalarından faydalanmak isteyen insanlar da diğer bir çare olarak internet siteleri üzerinden maçları izlemeye çalışmaktadırlar. Süper lig maçları, dünya kupası maçları, ya da şampiyonlar ligi gibi büyük çekişmeli maçları izlemenin bir çok yolu mevcuttur. İster özel kanallardan isterseniz de yerel kanallardan bu zevki yaşayama imkânınız olabilir.

5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote
Bahisin Püf Noktaları

12 thoughts on “Günün Maçları Hangi Kanalda? 28 Nisan 2017 Cuma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir